Współpraca

Dlaczego warto z nami współpracować?

Współpraca

Poczuj różnicę w obsłudze prawnej

Właśnie ją znalazłeś.

Jesteśmy profesjonalną kancelarią prawną, w której zespół doświadczonych i kompetentnych prawników – ekspertów w swojej dziedzinie – jest zawsze do Twojej dyspozycji – zarówno w zakresie stałej jak i jednorazowej obsługi prawnej, zapewniając Ci profesjonalne porady prawne, jakich potrzebujesz.
Zapewniamy obsługę prawną w języku polskim, angielskim, rosyjskim i ukraińskim.
Wyróżnia nas znajomość prawa i realiów prowadzenia działalności w Polsce, Rosji, na Ukrainie i w krajach anglojęzycznych (Wielka Brytania, USA).
zapewniamy praktyczne i skuteczne rozwiązania.

masz z nami bliski i stały kontakt. Służymy pomocą zawsze, gdy tego potrzebujesz.

z zaangażowaniem wykonujemy swoje obowiązki i zawsze wychodzimy z inicjatywą – szukamy nowych możliwości i  rozwiązań, które przyniosą Ci maksymalne korzyści.

w przeciwieństwie do wielu kancelarii nie jesteśmy anonimowi, ponieważ nie ma mamy nic do ukrycia. Tworzymy silny zespół ekspertów, którzy doskonale znają się na tym co robią. Poznaj nas.

Dlaczego warto z nami współpracować?

SWC Więcej powodów do zadowolenia

Liczą się ludzie 

Jesteśmy dumni, że stworzyliśmy kancelarią prawną, która wyróżnia się skutecznością i rzetelnością działania oraz wyjątkowym podejściem do Klientów – kancelarię, gdzie liczą się ludzie – bliski kontakt, dostępność, wsparcie oraz partnerskie relacje oparte na szacunku i wzajemnym zaufaniu.

Kompleksowa obsługa prawna 

Specjalizujemy się w szczególności w obsłudze prawnej firm, rejestracji spółek, sprzedaży spółek,  optymalizacji podatkowej firm, pomocy w rozpoczęciu działalności w Polsce, USA i Wielkiej Brytanii. Zawsze wychodzimy z inicjatywą – nie ograniczamy się tylko od odpowiedzi na pytania. Proponujemy indywidualne rozwiązania, które pomagają szybciej i efektywniej realizować strategiczne cele biznesowe naszych klientów.