SWC może przygotować dla Państwa specjalistyczne opinie prawne, które pozwolą Państwu uzyskać pełen obraz danej sytuacji faktycznej pod względem prawnym, a także wskażą właściwe i bezpieczne rozwiązania. Prawnicy SWC posiadają specjalizację w wielu dziedzinach, dlatego też jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa również opinie z pogranicza różnych dziedzin prawa, wielowątkowe i uwzględniające różnorodne konsekwencje, w tym na gruncie norm obowiązujących w różnych systemach prawnych. W SWC wiemy również, iż to co jest przede wszystkim potrzebne przedsiębiorcom, to zagwarantowanie ich interesów w relacjach z kontrahentami, dlatego też jesteśmy w stanie przygotować projekty umów (w tym w językach obcych oraz dostosowane do prawodawstwa innych państw niż Polska) odpowiednie do Państwa indywidualnych preferencji i należycie zabezpieczające Państwa pozycję w stosunku do drugiej strony.

Jeżeli jednak są Państwo stroną, która otrzymała już od kontrahenta projekt umowy, jesteśmy w stanie przeanalizować dla Państwa jego następstwa prawne, naświetlić podstawowe zagrożenie związane z określonymi postanowieniami danego projektu umowy oraz zaproponować Państwu wprowadzenie konkretnych zmian, umacniających Państwa pozycję, co ma niezwykle istotne znaczenie w przyszłej relacji z Państwa kontrahentem.

Biuro w Warszawie

Poznańska 24/25
00-685 Warszawa, 
  (+48) 22 509 60 03
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   Kontakt          Lokalizacja