Każdy przedsiębiorca w trakcie swojej działalność styka się z organami administracji publicznej i sądami. Już sam fakt bycia stroną postępowania niewątpliwie powoduje cały szereg kłopotów, które może rozwiązać współpraca z SWC. Jako zespół profesjonalistów, jesteśmy w stanie poprowadzić dla Państwa zarówno całe postępowanie, jak również przygotować pojedyncze pismo na jego cele, co pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i da gwarancję należytego zabezpieczenia Państwa interesów. W SWC wiemy również, że niezwykle ważne jest wsparcie przedsiębiorcy w trakcie rozprawy przed sądem, dlatego też jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalne zastępstwo procesowe, zwłaszcza w sprawach przed wydziałami cywilnymi i gospodarczymi, a także postępowaniach sądowoadministracyjnych. Niewątpliwie reprezentacja Państwa na rozprawie przez prawnika z zespołu SWC pozwoli Państwu na skupienie się na prowadzeniu biznesu, a jednocześnie pozytywnie wpłynie na toczące się postępowanie sądowe.

Jeżeli jednak nie byli Państwo reprezentowani przez SWC w pierwszej instancji i zapadł dla Państwa niekorzystny wyrok, czy wydano w Państwa sprawie negatywną decyzję, polecamy skorzystanie z naszych usług i uzyskanie informacji o możliwościach i sposobie zaskarżenia niekorzystnego dla Państwa rozstrzygnięcia, a także ofercie SWC na przeprowadzenie postępowania w drugiej instancji, tak aby uzyskać dla Państwa jak najlepsze efekty.

Biuro w Warszawie

Poznańska 24/25
00-685 Warszawa, 
  (+48) 22 509 60 03
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   Kontakt          Lokalizacja