Zespół SWC doskonale zdaje sobie sprawę, że dobra komunikacja z klientem to podstawa sukcesu, dlatego też wszyscy w SWC posługują się językiem angielskim, a ponadto w zespole są prawnicy znający biegle języki rosyjski, ukraiński, francuski, a także, oczywiście, polski. Dzięki temu jesteśmy w stanie komunikować się z Klientami bez konieczności korzystania z usług tłumacza, co niewątpliwie ułatwia współpracę i obniża jej koszty. W SWC zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, których znaczną część stanowią obcokrajowcy, i dlatego do obsługi każdego Klienta staramy się dobierać zespół, w którym, dla przynajmniej jednego z jego członków, język naszego Klienta jest językiem ojczystym. Na specjalne życzenie Klienta, SWC jest również w stanie zapewnić obsługę w innych językach niż wyżej wymienione, z udziałem sprawdzonych tłumaczy przysięgłych, z którymi wielokrotnie współpracowaliśmy i których posiadamy szeroką bazę. Także w przypadku konieczności złożenia tłumaczenia przysięgłego określonego dokumentu w języku obcym, na potrzeby organu prowadzącego postępowanie w sprawie naszego Klienta, jesteśmy w stanie zapewnić jego przetłumaczenie przez kompetentnego i doświadczonego specjalistę.

Jeśli jesteś więc obcokrajowcem lub w ramach prowadzonej działalności często zdarza Ci się kontaktować z kontrahentami z zagranicy, obsługa prawna SWC będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, gdyż nie tylko znamy kluczowe dla kontaktów międzynarodowych języki, ale także mamy odpowiednią wiedzę o realiach prowadzenia działalności w innych krajach i współpracy z przedsiębiorcami z nich, ponieważ nasi prawnicy pochodzą z różnych części świata i zdobywali doświadczenie zawodowe w wielu różnych krajach i systemach prawnych (zarówno anglo-amerykańskim, jak i wschodnioeuropejskich).

Biuro w Warszawie

Poznańska 24/25
00-685 Warszawa, 
  (+48) 22 509 60 03
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   Kontakt          Lokalizacja