O kancelarii

Prawnicy od skutecznych rozwiązań

O nas

skuteczne i rzetelne porady prawne

W kancelarii prawnej SWC świadczymy skuteczne i rzetelne porady prawne dla spółek, przedsiębiorstw, fundacji, stowarzyszeń oraz osób indywidualnych, pomagając w efektywnej i szybkiej realizacji ich celów.

Kancelaria SWC to:

Spodziewaj się najlepszego.

Liczą się ludzie 

Jesteśmy dumni, że stworzyliśmy kancelarią prawną, która wyróżnia się skutecznością i rzetelnością działania oraz wyjątkowym podejściem do Klientów – kancelarię, gdzie liczą się ludzie – bliski kontakt, dostępność, wsparcie oraz partnerskie relacje oparte na szacunku i wzajemnym zaufaniu.

Kompleksowa obsługa prawna 

Specjalizujemy się w szczególności w obsłudze prawnej firm, rejestracji spółek, sprzedaży spółek,  optymalizacji podatkowej firm, pomocy w rozpoczęciu działalności w Polsce, USA i Wielkiej Brytanii. Zawsze wychodzimy z inicjatywą – nie ograniczamy się tylko od odpowiedzi na pytania. Proponujemy indywidualne rozwiązania, które pomagają szybciej i efektywniej realizować strategiczne cele biznesowe naszych klientów.

Indywidualne podejście i zaangażowanie 

Jesteśmy znani z indywidualnego podejścia i zaangażowania w wykonywaną pracę. Uważnie słuchamy potrzeb i oczekiwań naszych klientów oraz rozumiemy ich cele biznesowe. Widzimy możliwości tam, gdzie nie widzą ich inni.

Dzięki temu dostarczamy najkorzystniejsze rozwiązania, które pomogą w szybkiej optymalizacji przedsiębiorstw naszych klientów.

Prawnicy wybierani przez skuteczność i rzetelność

Jesteśmy blisko naszych klientów, służąc wsparciem i doradztwem zawsze, gdy tego potrzebują.

Naszą wiedzę, doświadczenie, doskonałą znajomość realiów prowadzenia działalności w Polsce i za granicą oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę i budowanie długotrwałych relacji doceniło wielu klientów. Nasi klienci cenią nasz profesjonalizm, komunikatywność i skuteczność, która przekłada się bezpośrednio na mierzalne zyski dla firm.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o

indywidualną propozycję współpracy.